Четвърти национален конкурс за стихотворение, есе и рисунка по случай Въведение Богородично

С благословението на Негово Високопреосвещенство Пловдивския митрополит Николай Културно-просветният отдел при Пловдивска свeта митрополия обявява конкурс за стихотворение, есе и рисунка, посветени на големия празник Въведение Богородично – 21 ноември, когато се чества и Денят на християнското семейство и православната християнска младеж. В конкурса, който се провежда за четвърта поредна година, могат да участват всички ученици от І до ХІІ клас от цялата страна. Крайният срок за изпращане на творбите е 10 ноември. Учениците, чиито творби са класирани на първо, второ и трето място, ще получат грамоти и предметни награди. Предвидени са и поощрителни награди.  Победителите ще бъдат обявени на сайта на Пловдивска митрополия, а награждаването ще се състои на 18 ноември, събота, в епархийския салон при храм „Св. Петка” в  гр. Пловдив от 11 часа. Молим всички желаещи да участват в конкурса да изпратят творбите си на адрес:

Пловдивска св. митрополия

ул. ”Станислав Доспевски” № 14

“Културно - просветен отдел”

4000 Пловдив

За въпроси и допълнителна информация:  тел. 032/ 62-62-76